Geoblog.pl    Azja2012    Podróże    Azja2012    Lotnisko

Lotnisko

Niemcy
Niemcy, Frankfurt am Main

Pierwszy odcinek podróży pokonany. Rajstopy zdjęte. Wzbudzamy skrajne reakcje - na razie 3:1, 3 osoby miłe (jedna nie - nie chcieli nas wpuścić do senator lounge w 3 os. na 1 złotą i 1 srebrną kartę, a przecież wyglądamy nieźle i jeszcze nie śmierdzimy, więc nie wiem o co chodzi).
Wzbudziłyśmy naszym artproject zainteresowanie współpasażerów, ale na razie pozytywne, security nas na razie nie wyprowadziło, a ryzyko to jednak wpisane jest w cały projekt. Są dobrze wychowani jak widać i they mind their business. Ciekawe jak długo i w jakim kraju nie wytrzymają. Będziemy informować o reakcjach. Tym razem dwa świadectwa, że jeszcze żyjemy. Co do okupu, zbierajcie kasę, szczegóły wkrótce.

Na razie business lounge serwuje pyszne naleśniki. Także traktuje nas dobrze.
Przed nami 12 godzin lotu przed nami, oby były indywidualne telewizorki, bo chyba nie dam rady oglądać Auta2 albo również wyczesanych pozycji kinowych. Już za chwilę boarding do Miasta Lwa (dla dociekliwych http://pl.wikipedia.org/wiki/Singapur tu znajdziecie parę informacji).

Madzia Dżi
Madzia Dżi - 2012-02-13 10:42
Kochane, trzymajcie się ciepło! Mi jednak plan wstania o 6.00 nie wypalił - chyba przez brak słońca i sen o locie F16 na urlop do Tajlandii. Dobre naleśniki były?

Mario
Mario - 2012-02-13 21:23
zapowiada sie fajnie, bedac w Wietnamie koniecznie jedzcie do Sapa, nocny pociag z Hanoi...

My do Azji wylatujemy za kilka dni... relacja na naszym blogu, moze gdzies nasze drogi sie skrzyzuja...

Majkel
Majkel - 2012-02-14 15:34
Aga, masełko chyba było częściowo nieświeże.. Ale widać, że żyjecie - i daty na gazetach da się odczytać ;-) to w związku z kasą na okup? ;-)
Pzdr

Azja2012
Azja2012 - 2012-02-14 17:12
Madzia, naleśniki były pyszne, Majkel zbieraj kasę na okup, jeszcze nie podali ceny ;)
Mario, podeślij link do bloga, może uda się spotkać.

Zasoby: 29 wpisów29 87 komentarzy87 38 zdjęć38 0 plików multimedialnych0

12.02.2012 - 14.03.2012